• Вхід
  • Немає товарів у кошику.

Авторизація

FACEBOOK

Розпочато навчання в режимі пари

З квітня 2021 року ми перевели поточну форму навчання в режим пари. Навчання поточних курсів, що викладаються в режимі реального часу проводяться в форматі пари – дві академічні години, обидві з яких зараховуються до проходження навчального плану і обліковуються кожна у розмірі 1/12 заліка.

Перша частина пари – це виклад навчального матеріалу вчителем, який записується і зберігається у відеотеці для подальшого навчання в онлайн режимі. Друга частина пари – обговорення першої частини в ZOOM кімнаті семінарії із присутніми студентами. Ця частина не транслюється і не записується, а відтак зараховується виключно для присутніх студентів. Облік присутності ведеться по скріншотах зум-кімнати, що робляться десь посередині другої години. Таким чином присутні наживо студенти проходять навчальний план вдвічі швидше решти, що вчаться тільки по записах.
Заохочуємо вас відвідувати поточні заняття, що проводяться в режимі реального часу. Доступ до ZOOM-кімнати семінарії відбувається за адресою http://bit.ly/SeminaryXaris

08.05.2021

0 responses on "Розпочато навчання в режимі пари"

Leave a Message

2017- © «ΧΑΡΙΣ» УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ІМЕНІ К. Г. СТІВЕНСА
X