• Вхід
  • Немає товарів у кошику.

Авторизація

FACEBOOK

УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ МІСІЇ ТА ТЕОЛОГІЇ «ΧΑΡΙΣ» ІМЕНІ КАРЛА ГЕНРІ СТІВЕНСА


ДИСТАНЦІЙНА ДУХОВНА ОСВІТА — КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ!

Ми живемо в інформаційну еру, тож навчайся тоді, коли тобі зручно, скрізь, де є Інтернет.

Навчання у цьому закладі безкоштовне, але вимагає посвяти і прийнятого рішення довести почате до кінця. Розпочавши навчання - не припиняйте його. Пам’ятайте, краще зробити маленький крок вперед, аніж не зробити нічого. Усі великі речі мали маленькі початки. На цьому шляху, на шляху Богопізнання у вас велике майбутнє, бо ви пізнаєте великого Бога. І Він зробить вас великими через це. Йому це під силу.

У вас — такі самі можливості, бо у вас є це життя, є ці дні, є це Слово і є цей Дух!


Наші викладачі

Карл Генрі Стівенс

п.Томас Шаллер

п. Стів Шибілі

МІСІЯ і БАЧЕННЯ

Семінарія має на меті надання всебічної допомоги кожному християнину України у пізнанні правди Біблії та в наслідуванні Його в повсякденному житті. Учнівство, як метод є головним статутним завданням викладацького складу для підготовки і виконання місії Великого Доручення Господа Ісуса Христа: . Гаслом семінарії є два доктринальні вислови Спасителя, відображені на гербі: Євангеліє від Івана 0663 та 0831 — учнівство через перебування в Слові, яке є Духом і Життям.

Ми живемо в дні теплого християнства, зростаючої байдужості і морального зубожіння суспільства в усьому світі. Свобода совісті обертається в процвітання язичництва та відкритої пропаганди антибіблійних цінностей, спробами узаконення гріха та розпусти навіть на державному рівні. Сьогодні нас переконують, що брехня — це дипломатична норма, а злодійство — основа ведення бізнесу. Ми живемо в час, коли хитрість і лукавство є основою спілкування, а правда та чесність відкидаються, як примітивізм і наївність. Горе тим, що зло називають добром, а добро злом, що ставлять темноту за світло, а світло за темряву, що ставлять гірке за солодке, а солодке за гірке! /Іс.0520, говорить Господь, який ненавидить лицемірство і викривлений суд. Розуміючи це, ми бачимо нагальну необхідність повернути загублені духовні цінності Божого Слова українському народові, привернувши серця людей до їх Господа і Спасителя — Ісуса Христа. Горе народу, що свого Бога забуває: «Погине народ Мій за те, що не має знання: тому, що знання ти відкинув, відкину й тебе... А тому, що забув ти Закон свого Бога, забуду синів твоїх й Я!» /Осії0406. Що, зрештою, ми й спостерігаємо сьогодні в різноманітних формах по всій Україні. Ми переконані, що тільки навернення до Господа через поклоніння Йому в Дусі і в Правді — єдиний шлях у будь-яке прийнятне майбутнє для кожного українця і для України, як держави вцілому. Семінарія вільно співпрацює з усіма іншими християнськими служіннями, що базуються на Нікео-Цареградському Символі Віри.

2017- © «ΧΑΡΙΣ» УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ІМЕНІ К. Г. СТІВЕНСА
X