• Вхід
  • Немає товарів у кошику.

Авторизація

FACEBOOK

Стати інструктором

Подача заявки на посаду інструктора

Як стати інструктором

Ви можете стати інструктором вже існуючого чи нового курсу в семінарії і долучитися до організації та ведення навчального процесу у Семінарії

Щоби стати інструктором курсу вам необхідно скласти тестові завдання до двох занять курсу і показати їх адміністрації. Якщо тести відповідатимуть стандартам семінарії, то ви зможете стати адміністратором курсу і вести його для усіх студентів.

Тести повинні охоплювати всі ключові питання, важливі визначення і принципи подані під час заняття. Зрозуміти принципи складання тестів ви можете виконуючи існуючі тести до інших курсів.

Привілеї інструкторів

Ставши інструктором ви зможете використовувати адміністративну частину сайту, слідкувати за прогресом у навчанні студентів, надавати їм допомогу у вирішенні поточних і теоретичних питань, спрямовувати духовну освіту інших, сприяти їхньому зросту та чинити вплив на навчальний процес.

Бути співпрацівником у становленні та розвитку духовної освіти України — це служіння Слову, визначна і поважна праця, одне із двох служінь Божої Церкви.

Fill this form to apply


banner2

banner6

banner5

banner7

2017- © «ΧΑΡΙΣ» УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ІМЕНІ К. Г. СТІВЕНСА
X