• Вхід
  • Немає товарів у кошику.

Авторизація

FACEBOOK

Напишіть нам

Семінарія вільно співпрацює з усіма іншими християнськими служіннями, що базуються на Нікео-Цареградському Символі Віри.

Ми живемо в дні теплого християнства, зростаючої байдужості і морального зубожіння суспільства в усьому світі. Свобода совісті обертається в процвітання язичництва та відкритої пропаганди антибіблійних цінностей, спробами узаконення гріха та розпусти навіть на державному рівні. Сьогодні нас переконують, що брехня — це дипломатична норма, а злодійство — основа ведення бізнесу. Ми живемо в час, коли хитрість і лукавство є основою спілкування, а правда та чесність відкидаються, як примітивізм і наївність.

Горе тим, що зло називають добром, а добро злом, що ставлять темноту за світло, а світло за темряву, що ставлять гірке за солодке, а солодке за гірке! (Ісаї 5:20), Говорить Господь, який ненавидить лицемірство і викривлений суд.

Розуміючи це, ми бачимо нагальну необхідність повернути загублені духовні цінності Божого Слова українському народові, привернувши серця людей до їх Господа і Спасителя — Ісуса Христа. Горе народу, що свого Бога забуває: «Погине народ Мій за те, що не має знання: тому, що знання ти відкинув, відкину й тебе... А тому, що забув ти Закон свого Бога, забуду синів твоїх й Я!» (Осії 4:6) Що, зрештою, ми й спостерігаємо сьогодні в різноманітних формах по всій Україні.

Ми переконані, що тільки навернення до Господа через поклоніння Йому в Дусі і в Правді — єдиний шлях у будь-яке прийнятне майбутнє для кожного українця і для України, як держави вцілому.

2017- © «ΧΑΡΙΣ» УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ІМЕНІ К. Г. СТІВЕНСА
X